Секс

Чому під час сексу жінка може назвати чуже ім'я – психолог

Shutterstock

Не варто відразу панікувати

Психолог Джим Пфаус вважає, що немає ніякої проблеми в тому, якщо жінка під час сексу зі своїм коханим промовила чуже ім'я. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Independent.

На думку експерта, подібну ситуацію треба сприймати як комплімент і сигнал того, що чоловік робить все правильно. Чуже ім'я під час сексу може вказувати на те, що жінка отримала стільки ж задоволення, як у минулому, або ще більше.

"Коли ви перебуваєте у стані ейфорії, ви викликаєте в уяві речі, які нагадують вам про інші. Усе тому, що ви перебуваєте у стані, який уже переживали", – розповів Пфаус.

Цілком можливо, що у жінки колись була кохана людина, яка подарувала аналогічне збудження та приємні емоції, які пов'язані з її іменем. Це може пояснити те, що жінка назвала ім'я іншого чоловіка під час сексу, бо її нинішній партнер знайшов свого роду "кнопку", яку натискали раніше.

Таким чином, не варто відразу хвилюватися, якщо ви потрапили в подібну ситуацію. Можливо, ви лише наблизилися до необхідного ефекту.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що вчені розповіли про вплив якості сну на сексуальне життя жінок.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ