Ідеальний секс: 7 порад, які принесуть задоволення

Сексуальна незадоволеність є поширеним явищем серед людей. Поганий секс в стосунках впливає на обох партнерів і може позначитися на їх спільному майбутньому.

Щоб уникнути негативного досвіду експерти з "Радіо Maximum" склали список порад, які можуть допомогти.

Готуйтеся заздалегідь

Рекомендовано створення "наелектризованої" сексуальної атмосфери. Експерти радять готувати свого партнера до сексу як можна раніше.

Для цього можна починати день зі слів "Кохаю тебе", або цілувати людину цілий день. Якщо вас розділяють обставини (наприклад, робота), тоді можна скористатися любовними записками, вечерею при свічках і так далі.

Прелюдія гарної якості

Люди схильні недооцінювати цей аспект, проте це помилка. Також для деяких секс є вечірнім обов’язком, проте завдяки прелюдії цей процес може перетворитися в бажану подію.

Секс
Секс
Фото: Shutterstock

Шукайте чутливі зони

Зазначимо слова сімейного психолога, який протягом багатьох років дає жінкам наступну пораду:

"Те, що збуджує вас, не факт, що сподобається партнеру. Ті зони, на які ви відгукуєтеся найчастіше, наприклад, дотики до грудей і сосків, у більшості чоловіків викликають 0 емоцій, а іноді навіть неприємні відчуття. Тож прислухайтеся до того, як і на які рухи реагує ваш чоловік".

Рятівна волога

Багато жінок мають неприємний симптом, який робить секс неприємною подією дня, – сухість. Це може бути обумовлено багатьма причинами – віковим зниженням рівня естрогену, інфекцією або онкологічним захворюванням.

Читайте також: Учені розповіли про головну причину чоловічих зрад

Через недостатню кількість змазки у жінки може виникнути печіння чи свербіж. На щастя, є спеціальні засоби, які можуть у цьому допомогти, – інтимні гелі-змазки. Завдяки ним ситуація може значно покращитися.

Будьте допитливими

Інколи жінки бояться говорити зі своїми партнерами через те, що деякі теми вони вважають забороненими. Однак, завдяки діалогу чоловік зможе значно краще зрозуміти вашу фізіологію і потреби.

Секс
Секс
Фото: Shutterstock

Правильний час

Досить поширена думка про те, що займатися сексом краще всього вночі. Однак, серед фахівців є інший погляд на це питання.

Вони стверджують, що найкраще займатися сексом вранці. Десь о шостій годині ранку жіночий організм має найвищу концентрацію гормонів, через що почуття значно загострюються.

Схожим чином це стосується чоловіків, котрі після відпочинку мають максимальну концентрацію тестостерону.

Тривалість

До сексу недоречно застосовувати формулу "багато і довго = добре". Відомі випадки, коли цей процес значно затягується і один із партнерів відчуває лише негативні емоції.

За думкою вчених, "золота середина" – 10 хвилин. Звісно ж, без врахування прелюдій.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав про 4 важливі поради для знайомства в мережі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше