Головний біль

Сексуальний головний біль: чому виникає та як йому запобігти

Shutterstock

Позбудьтеся цього дискомфорту

Група лікарів з Національної служби охорони здоров'я під керівництвом доктора Маргарет Дж. Редельман провели дослідження та з'ясували, чому люди страждають від головного болю під час інтимної близькості. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Metro.

Вони прийшли до висновку, що поява головного болю залежить від сексуальної активності людини, в наслідок якої в м'язах голови та шиї накопичується напруга та викликається тиск.

Із цією проблемою стикається лише 1% людей, серед яких переважають чоловіки. І хоча це не є небезпечним, викликаний дискомфорт значно перешкоджає отриманню задоволення. 

Щоб запобігти появі головних болей лікарі рекомендують за кілька годин до інтимної близькості вжити необхідну дозу знеболюючих препаратів.

В разі, якщо болі не припинилися – зверніться до свого лікаря. Можливо, вживані препарати не підходять для вашого організму, або присутні інші проблеми зі здоров'ям. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про 5 технік із Камасутри.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтесяна наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ