Ріанна Купер

Дівчина зробила тату з цитатою батька, але не одразу зрозуміла її вульгарний сенс – фото

Rhianna Cooper

На це звернув увагу її бойфренд під час сексу

22-річна жителька Давентрі (Англія) Ріанна Купер вирішила зробити татуювання з цитатою свого батька. Лише через 4 роки вона зрозуміла подвійний сенс слів її родича. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

Дівчина набила фразу на спині "Make it count", що перекладається як "Доклади зусиль". Цитата належить її батькові, від котрого вона часто чула наступні слова: "Тобі дане тільки одне життя, тож доклади всіх зусиль".

Читайте також: Епічний фейл: дівчина хотіла зробити промовисте татуювання, однак неуважний майстер пропустив одну літеру – відео

Наразі Ріанна має бойфренда, який звернув увагу на подвійний сенс татуювання.

"Коли ми займаємося сексом, слова "Доклади зусиль" – перше, що бачить мій хлопець. Я зрозуміла це тільки через рік відносин після його зауваження. І як я раніше не здогадалася?" – розповіла Купер.

За словами 22-річної дівчини, вона зробили тату на одному з найбільш прихованих місць, бо тоді вона ще навчалася у школі.

"Тепер я розумію, що розташування цитати аж ніяк не ідеальне", – стверджує Ріанна.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що чоловік затримав нападника за допомогою вібратора.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ