Немовля

Жінка зробила татуювання немовляті, але не поспішайте її засуджувати

uniclinic.com.ua

Мама хотіла легше розрізняти близнюків

Жінка, яка нещодавно народила близнюків, зробила татуювання одному зі своїх синів, щоб легше їх розрізняти. Про це вона написала у Reddit.

Але, як стало зрозумілим з розповіді жінки, тату для немовляти — це не просто дивна примха.

Жінка розповіла, що вони з чоловіком довгий час хотіли завести дитину і їм це вдалося лише за допомогою штучного запліднення. В результаті у них народилися близнюки Адам і Джек (імена дітей змінено). Але, на жаль, Джек народився із захворюванням, через яке щотижня йому потрібно робити ін’єкцію.

Автор посту не уточнила, на що саме хворіє хлопчик, проте заявила, що в більш пізньому віці він зможе замінити ін'єкції  на оральні препарати.

Процедуру зголосилася виконувати  свекруха героїні, проте в один з днів вона переплутала двійнят і зробила ін'єкцію своєму здоровому онукові Адаму. Жінка відразу помітила помилку і викликала лікаря, який вчасно надав дитині допомогу.

Щоб така помилка більше не повторилася, мама вирішила зробити Джеку медичне тату. Жінка зазначила, що це лише невелика цятка на вусі, схожа на ластовиння чи родимку. І за 5 років татуювання має повністю зникнути.

Свекруха була шокована після того, як дізналася про тату. Але, навіть попри це, вона все ж не змогла розрізнити дітей.

"Свекруха досі сердиться через татуювання, але я з легкістю розрізняю своїх дітей і за необхідності можу надавати Джеку допомогу без будь-яких труднощів", - написала мама.

У коментарях багато користувачів написали, що, хоч це і звучить дивно, але вони підтримують дії жінки. Вони почали собі уявляти немовля із розтатуйованими "рукавами", але це лише маленька крапочка.

Одна із коментаторок написала, що хотіла б, щоб у неї в дитинстві було таке тату, адже колись їй помилково ввели препарат, на який у неї сильна алергія, замість сестри-близнючки. В результаті, дівчинка мало не померла.

Нагадаємо, нещодавно у Франції вихователя дитячого садка звільнили через те, що його боялися діти - він вкрив татуюваннями усе своє тіло, і навіть білки очей.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ