Дворічний хлопчик випав із вікна 13 поверху

Дворічний малюк випав з 13 поверху, його врятувала одна деталь – відео

скріншот

Хлопчик дивом уник смерті

У китайському місті Хефей дворічний хлопчик випав із вікна 13-го поверху і залишився живим. Про це повідомляє Fox News.

Малюк був сам удома з батьком. Коли хлопчик ввечері заснув, чоловік вийшов з квартири у справах. Та дитина прокинулась і якимось чином вилізла на відчинене вікно.

Хлопчик, ім’я якого не називають, випав із 13-го поверху багатоповерхівки, але зміг зачепитися за захисну металеву решітку на балконі поверхом нижче. На щастя, це одразу помітив сусід, він підбіг і почав тримати дитину за руки, а його дружина викликала рятувальників.

Пожежники зрізали решітку і витягли дитину. Чи хлопчик травмувався, не повідомляють. 

На відео, оприлюдненому місцевим телебаченням, видно як малюк сильно вхопився ручкою за металевий прут.

Нагадаємо, нещодавно в іншому китайському місті сторож дитячого садка голіруч спіймав хлопчика, який вистрибнув із вікна третього поверху.

Щороку через падіння із висоти гинуть сотні дітей. Тому дуже важливо не забувати ставити на вікна спеціальні замки і не залишати їх відчиненими. Пам'ятайте, що москітні сітки - це не захист від випадання. Іноді вони можуть створювати ілюзію безпеки і лише нашкодити.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ