Як покращити секс у місіонерській позі – топ-5 технік із Камасутри

Є думка, що місіонерська поза під час статевого контакту – нудно, але певні поради можуть змінити цю думку.

Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Men's Health.

Коло

Чоловіку треба взятися за основу свого статевого органу і почати рухати ним по колу в піхві своєї коханої. Справа в тому, що стінки вагіни характеризуються різною чутливістю. Можна спробувати кругові рухи, які потенційно принесуть більше задоволення.

Пара
Пара
Фото: Shutterstock

Увага

Після проникнення чоловіки часто приділяють багато часу та зусиль передній стінці піхви, бо думають, що там нібито присутня точка G, якої цілком достатньо.

Однак, жінки можуть не отримувати насолоду від одноманітності, а тому не забувайте про задню стінку піхви. Для цього треба штовхати пеніс вниз, а не вгору. Рекомендуються короткі та гострі поштовхи.

Читайте також: Яка риса характеру чоловіків найсексуальніша – вчені

Додаткова стимуляція

Хай партнерка спробує в місіонерській позі, лежачи на спині, опустити стегна. Чоловік у свою чергу має піднятися так, щоб його тіло знаходилося вище, ніж він звик.

Його плечі мають бути на одному рівні з головою коханої. Коли він почне входити та виходити, то статевий член буде ковзати вперед і назад по клітору, завдяки чому стане можливою додаткова стимуляція.

Секс
Секс
Фото: Shutterstock

Варто знати, що рекомендуються повільні та легкі рухи, бо клітору буде не до вподоби агресивне тертя.

Читайте також: Ідеальний секс: 7 порад, які принесуть задоволення

Особливість тіла партнерки

Коли чоловік входить і виходить у місіонерській позі, то йому варто спрямувати пеніс вліво або право, щоб був постійний тиск на одну сторону вагіни. Згідно дослідженням, переважно у жінок одна сторона більш чутлива, ніж інша, а тому не треба боятися експериментів.

Секс
Секс
Фото: Shutterstock

Глибина

Рекомендують швидкі, але неглибокі рухи всередину та назовні. При цьому пеніс не має виходити повністю.

У більшості жінок перші декілька сантиметрів піхви є найбільш чутливими, тому не треба входити повністю і думати, що це дарує вашій коханій найбільше задоволення.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, про 5 речей, що погіршують секс.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше