Чоловік

Віагра може врятувати чоловікам життя – вчені

Shutterstock

Учені знайшли несподіваний позитивний ефект ліків від імпотенції

Найвідоміший лікарський засіб для лікування еректильної дисфункції – Віагра – може використовуватися і для лікування інших серйозних хвороб у чоловіків. Про це повідомляє SkiTechDaily.

Учені з Каролінського інституту у Швеції провели дослідження, в ході якого виявили, що Віагра може допомогти чоловікам, які пережили серцевий напад. Препарат знижує ризик повторного нападу, тим самим продовжуючи життя пацієнта.

Учені проаналізували дані 18500 чоловіків, які лікувалися від еректильної дисфункції і при цьому мали ішемічну хворобу серця. 16500 із них приймали препарат з інгібітором PDE5 (Віагра, Сіаліс, Левітра, тощо), а решта 2000 – препарат з алпростадилом.

Виявилося, що пацієнти, які вживали PDE5, жили довше і у них значно рідше траплявся повторний серцевий напад, ніж у чоловіків першої групи.

При цьому дослідники наголошують, що приймати Віагру можна лише під контролем лікаря. Адже попередні дослідження показували, що препарат може знижує артеріальний тиск, тому може бути небезпечним для пацієнтів з ішемічною хворобою серця.

Нагадаємо, раніше вчені виявили взаємозв'язок між стилем ходи чоловіка і його потенцією.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ