Мухомори

Галюциногенні гриби можуть врятувати від мігрені та депресії – дослідження

ru.wikipedia.org

Вплив активної речовини грибів на організм схожий на дію ЛСД

Учені з Єльського університету виявили, що речовина, яка міститься у галюциногенних грибах, може бути ефективною проти мігрені. Про це пише New Atlas.

Одна доза псилоцибіну – психоактивної речовини, яка міститься у деяких видах грибів, може знизити частоту виникнення мігрені на 50% щонайменше на два тижні. Окрім того, якщо протягом цих двох тижнів напад таки стається, інтенсивність болю і функціональне порушення зменшуються на 30%.

При цьому учені зазначили: що більший був психотропний ефект на людину, яка приймала псилоцибін, то меншим було зниження больових відчуттів.

Це свідчить про те, що доцільно відокремлювати психотропний ефект препарату від терапевтичного. Цього можна досягнути двома шляхами – шляхом прийому мікродоз або вивченням механізму, який запобігає мігрені та створення на його основі фармакологічних засобів.

Тим часом, уряд Канади дозволив людям, що страждають від депресії, вживати псилоцибін. 

Першою пацієнткою, якій дозволили лікувати депресію псилоцибином, виявилася 67-річна Мона Стрелаефф. Жінка глибоко страждала через  онкологічну хворобу грудей, яка тривала 12 років. Також пацієнтку турбували дитячі травми.

Зауважимо, що раніше виготовляти, зберігати та поширювати псилоцибін у Канаді було заборонено. Речовину використовували лише для лабораторних досліджень.

У 2018 році, як лікувальний препарат від депресії, псилоцибін дозволили у США. Із листопада цього року, в Орегоні почали використовувати галюциногенну речовину з терапевтичною метою

Раніше вчені довели, що галюциногенні гриби ефективніші для лікування психічних розладів, ніж антидепресанти.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ