Чоловік

Жінки розповіли, яких чоловіків вважають найкращими коханцями

Shutterstock

5 головних ознак, що з цим чоловіком буде добре в ліжку

Британський інтернет-магазин OnBuy провів масштабне опитування серед жінок, щоб визначити, які ознаки притаманні ідеальним коханцям. Про це пише Daily Star.

4550 жінок розповіли про фізичні атрибути чоловіків, із якими у них був найкращий секс у житті.

  • 73% респонденток відповіли, що головною рисою сексуальності чоловіків є борода. Вона надає чоловікам брутальності і зрілості, а також служить ознакою домінування, що дуже допомагає, коли справа доходить до ліжка.
  • На другому місці серед фізичних атрибутів — карі очі. За низ проголосували 71% жінок. Можливо, це тому, що карий - найпоширеніший колір очей. Окрім того, на думку експертів, люди з карими очима вважаються добрими та надійними.
  • Третя ознака хорошого коханця — пірсинг (70% голосів). Найпоширеніші місця для пірсингу, які згадували жінки — ніс (61%), сосок (33%) і брова (27%).
  • На четвертому місці — широкі плечі. Цю ознаку згадали 68% опитаних.
  • Ознака №5 — татуювання (62%).

Обидві вищезазначені особливості роблять хлопця більш мужнім і сигналізують про те, що рівень тестостерону в нього вищий, а це означає кращий статевий потяг.

У першу десятку також потрапили каштанове волосся (59%), смужка волосся від пупка донизу (58%), невеликі ступні (53%), окуляри (51%) і високі вилиці (49%).

Хоча (не в останню чергу завдяки кіноіндустрії) чоловіки із білявим волоссям і блакитними очима часто ідеалізуються, ці ознаки опинилися лише на 11 і 12 місцях (46% і 44% відповідно).

Нагадаємо, раніше жінки назвали головні чоловічі риси, які їх найбільше збуджують.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ