Діти у школі

"Не хочу годувати свиней": в українській школі розгорівся скандал через "незаможних" дітей

salon.com

"Божевільний дім…"

Між батьками дітей Криворізької загальноосвітньої школи №1 стався конфлікт. Вони почали сваритися через фінансові питання, що призвело до образ на адресу дітей. Про це повідомили у Facebook блогер Олексій Таймурзін.

Деякі батьки почали негативно висловлюватися про тих, хто не здає гроші на "шкільні потреби". Переглядаючи їхнє спілкування на скріншоті, який опублікований нижче, можна зрозуміти причину початку конфлікту. Батьки писали, що нібито не всі з них дали гроші для подарунку на день народження вчительки.

Здавалось би, це питання можна було вирішити конструктивно, але батьки обрали інший шлях. Одна жінка, судячи з її слів, не бажає, щоб її дитина проводила час "за одним столом з "незаможними".

"Я за відпочинок і будь-який кіпіш для дітей нормальної половини класу. А годувати "свиней" і їх спонсорувати не збираюся", – написала одна із мам.

Вона знайшла підтримку серед інших учасників групи. Зокрема, деякі пишуть, що якісь батьки "тікають" з усіляких зборів, так як не бажають обговорювати фінансові питання.

Ця ситуація спровокувала справжній ажіотаж в соцмережі серед розгніваних користувачів, котрі залишили наступні коментарі:

  • "Огидно читати подібне, у багатих свої примхи, але статус людини не дозволяє відгукуватися подібним чином і ніхто не дає на це право!"
  • "Який жах! Кого ці люди виховають ?!"
  • "Божевільний дім…"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як обрати школу для першокласника.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ