Зімітоване викрадення чоловіка

Чоловік зімітував своє викрадення, щоб прогуляти роботу

Coolidge Police Department

Він вигадав цікаву історію про сховані гроші посеред пустелі

Брендон Соулз із штату Аризона (США) не захотів йти працювати вирішив зробити вигляд, начебто його викрали. Про це повідомили в The New York Times.

Поліція отримала виклик від Брендона, який стверджував, що він зв'язаний та викрадений двома невідомими. Ті нібито залишили його у безлюдному місці.

Правоохоронці вирушили на зазначене місце і знайшли хлопця, у якого були зв'язані руки і в роті знаходилася бандана. Соулз стверджував, що його "викрадення" обумовлене грішми, котрі начебто були сховані його батьком посеред пустелі.

Поліцейські почали розслідувати цю справу і зрозуміли, що 19-річний чоловік бреше. Саме тому його затримали, а потім він розповів, що це "викрадення" – вигадка, так як не хотів йти працювати на шинний завод.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Києві із вікна викинули диван, котрий висить на дереві над головами прохожих.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ