Tinder

82-річна бабуся зареєструвала свого онука в Tinder, щоб той нарешті знайшов собі пару

Shutterstock

Сила сучасних технологій

82-річна бабуся Тріна Лазарус із англійського міста Брентвуд вирішила влаштувати життя свого самотнього внука Скотта Лефевера і таємно зареєструвала його в Tinder – відомій соцмережі для знайомств. Про це пише The Sun.

"Привіт, я Тріна, бабуся Скотта. Він уже майже два роки не має дівчини, і я думаю, йому потрібна моя допомога, тому я розмістила тут його анкету, щоб він знайшов собі подружку", - написала жінка у профілі Tinder.

В описі Тріна вказала, що Скотту 28років і у нього немає дітей. Він дуже милий і дуже неохайний. І йому потрібна дівчина, яка зможе готувати щось окрім тостів з бобами.

"Він дуже працьовитий і чудово заварює чай, любить фільми та телебачення. Він не спортивний хлопчик, але любить прогулянки, - написала бабуся про свого улюбленого онука. - Його улюблена їжа - це китайська їжа на виніс. Ну і це все, а якщо ви хочете дізнатись більше — гортайте вправо".

Коли Скотт дізнався про затію бабці Тріни, він спочатку був збентежений, але потім він опублікував це оголошення у Facebook і отримав аж 26 відгуків за 5 днів. Деяким дівчатам він вже відповів, але на жодне побачення поки не сходив.

До речі, коли бабуся писала, що Скотт не дуже спортивний, вона казала правду, бо на фото він має стрункіший вигляд, ніж насправді.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" публікував 8 історій про побачення з Tinder, які змусять вас його видалити.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ