Віктор Копієвський

Футбольний тренер отримав "гірчичник" через те, що попросив суддю розмовляти українською мовою

pfclviv.com

"Це прецедент, так не може бути"

У рамках 15-го туру УПЛ на футбольному полі зустрілися "Львів" та "Колос". Цей матч запам'ятався конфліктом за участю головного тренера львів'ян Віталія Шумського та арбітрів матчу. Про це повідомили в Tribuna.com.

У середині другого тайму тренер отримав жовту картку від головного арбітру матчу Віктора Копієвського. Шумський нібито сказав резервному судді Миколі Кривоносову, щоб той з ним спілкувався українською.

За думкою Кривоносова, тренер таким чином давив на нього, а тому він сказав головному арбітру, щоб той дав Шумському "гірчичник".

Віталій Шумський
Віталій Шумський
Фото: pfclviv.com

"Я б хотів, щоб четвертий арбітр пояснив всій Україні, через що він попросив дати мені жовту картку. Це прецедент, так не може бути", – прокоментував цю ситуацію тренер.

Тепер Шумський чекає роз'яснень щодо цього конфлікту від бригади арбітрів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що популярний темношкірий футболіст відмовився стати на коліно і підтримати Black Lives Matter.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ