Динамо-Брюгге

"Динамо" зіграло внічию з "Брюгге" матч 1/16 фіналу Ліги Європи

Олександр Приходько / UA-Футбол

Завдання на другий матч буде непростим

У четвер, 18 лютого, київське "Динамо" на своїй арені зіграло з бельгійським "Брюгге" перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи.

Гра закінчилася нічиєю з рахунком 1:1. У першому таймі обидві команди грали доволі обережно, тому ворота Дениса Бойка і Сімона Міньоле залишилися недоторканими.

У другому таймі динамівці порадували своїх шанувальників і ненадовго вийшли уперед: на 63-й хвилині Віталій Буяльський вклав м’яч у дальній кут.

Та вже за кілька хвилин, на 67-й хвилині Брендон Мехеле після подачі з кутового зрівняв рахунок.

За тиждень, 25 лютого, відбудеться другий матч 1/16 фіналу Ліги Європи, цього разу вже на полі "Брюгге". Однак, у підопічних Мірчі Луческу тепер ускладнюється завдання, адже суперник зумів забити гостьовий гол.

Нагадаємо, 16 лютого після тривалої перерви відновилися матчі Ліги Чемпіонів, а 18 лютого - Ліги  Європи.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!