Динамо проти Гента

"Динамо" вийшло до групового етапу Ліги чемпіонів і заробило десятки мільйонів євро

UA-Футбол

Суперники українських команд визначаться вже найближчим часом

У вівторок ввечері, 29 вересня, київське "Динамо" зіграло останній матч на шляху до групового етапу Ліги чемпіонів.

На рідному НСК "Олімпійський" кияни зустрілися із бельгійським "Гентом" і впевнено перемогли з рахунком 3:0.

Вже на 9-й хвилині рахунок відкрив Віталій Буяльський, а у кінці першого і на початку другого таймів динамівці реалізували два пенальті: Карлос де Пена на 36-ій хв і Жерсон Родрігес на 49-й хв.

Після третього голу команда Мірчі Луческу розслабилась, однак бельгійці все ж не змогли “розпакувати” вотота суперника.

Як повідомляється на сайті УЄФА, за вихід до групового етапу українська команда отримає понад 30 мільйонів євро призових: 15,25 млн за перемогу у раунді плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів і ще 16,62 млн призових згідно рейтингу команд ("Динамо" посідає 18-те місце серед 32 учасників групового етапу ЛЧ).

За кожну перемогу у групі команда зможе додатково отримати по 2,7 млн євро, а за нічию — 0,9 млн. Також передбачені виплати за вихід у плей-офф і доходи від телетрансляцій.

Україна буде представлена на груповому етапі Ліги чемпіонів двома командами. Окрім "Динамо" там зіграє "Шахтар" — він посів перше місце у Чемпіонаті України, тому стартує одразу із групи.

Своїх суперників українські команди дізнаються у четвер о 18:00 після жеребкування, яке відбудеться у Домі європейського футболу в швейцарському Ньоні.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!