Громадський транспорт

Неймовірно: які незвичні речі губили українці в громадському транспорті в 2020 році

Depositphotos

Хтось намагався знайти порожній пакет та рудого собаку

За минулий рік контакт-центр КП "Київпастранс" отримав близько 1,3 тис звернень від пасажирів, які загубили речі в громадському комунальному транспорті. Про це повідомили в Facebook "Київпастранс".

Попри карантинні обмеження 2020 року і вимушену самоізоляцію багатьох українців, люди все одно не перестали губити свої речі в громадському транспорті.

Серед найбільш поширених втрат згадали про ключі, одяг та документи, але найбільшу увагу привертають незвичні звернення.

"Вставна щелепа, порожній пакет із супермаркету "Сільпо", ключі від BMW, одна чорна шкарпетка (десь сумує один Доббі), рудий собака, пакет з чипсами та попкорном, 5 кабачків", – сказано в повідомленні.

У "Київпастранс" нагадали, що якщо пасажир загубив речі в громадському транспорті, то йому варто звернутися до контакт-центру за номерами 0445283011 та 0956780579. Також можна написати транспортній службі в Facebook.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що в OpenMarket пояснили ситуацію з конфіскованими за борги трусами.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ