Пітон

Харківського таксиста попросили доставити "тістечка", які виявилися пітоном – фото

Shutterstock

Водій був у справжньому шоці

У Харкові водія попросили доставити сумку, в якій нібито були тістечка. Згодом чоловік зрозумів, що він везе справжнього пітона. Про це повідомив Telegram-канал "Труха Харків".

У наш час можна скористатися таксі для того, щоб воно довезло на певну адресу якісь предмети, а не тільки людину. Однак харків'яни вирішили скористатися цією послугою для доставки справжньої змії.

"Взяв замовлення "доставка". Сказали, що тістечка потрібно передати. Ну, ок, поїхав, в дорозі ця хе*ня почала вилазити з сумки. Потім вилізла повністю", – розповів водій.

Користувачі мережі написали, що ця змія навряд отруйна. Тим не менш, вона все одно могла завдати шкоди водієві, котрий, наприклад, міг би злякатися і втратити контроль над автомобілем.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що жінка захотіла помститися колишньому і попросила кур'єра виплеснути чай йому в обличчя.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ