Посвідчення водія з фото у захисній масці

Жінці видали посвідчення водія з фото у захисній масці – відео

Скріншот із YouTube

Вона вже встигла придбати випивку завдяки цим документам

Леслі Пілігрим із Каліфорнії (США) стала власницею незвичного водійського посвідчення. На фотографії в ньому дівчина зображена із маскою на обличчі, про що повідомили на YouTube-каналі KCRA News

Відомо, що жінка проходила звичну процедуру фотографування для створення знімку, який знаходиться у водійському посвідченні. Коли Леслі була в захисній масці, їй сказали, щоб вона подивилася у камеру.

Згодом їй дозволили зробити ще одне фото без маски. Однак, документи, які надійшли жінці на пошту, все одно мали фото з маскою на обличчі. За словами Пілігрім, вона збереже цю фотографію і покаже "своїм дітям як знак часу".

Тепер вона має зробити ще одне фото, але дівчина вже встигла скористатися цими документами і придбала алкоголь. Бармен звернувся до неї для того, щоб жінка показала свої документи. Леслі цьому несказанно зраділа та показала курйозне фото, але той нічого дивного не помітив.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що жінка дізналася про зраду чоловіка завдяки одній деталі на фото.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ