Шерон Стоун

Шерон Стоун зізналася, що у дитинстві її ґвалтував рідний дідусь

Shutterstock

Мама акторки просила не розповідати про цю моторошну історію

Популярна американська акторка та колишня модель Шерон Стоун стверджує, що в дитинстві вона зіштовхнулася з сексуальним насильством з боку дідуся. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The New York Times.

Вже у вівторок, 30 березня, планується вихід автобіографії Шерон Стоун під назвою The Beauty of Living Twice. У ній акторка хоче розповісти своїми прихильникам та іншим людям про своє життя.

Зокрема, в книзі буде мова про інсульт, операцію на головному мозку, а також про те, як її та сестру ґвалтував рідний дідусь. Останню історію мати Шерон просила не розповідати, але 63-річна ексмодель вирішила зробити інакше.

"Ми з сестрою прийняли це рішення разом. Ми поговорили з моєю матір'ю, і спочатку вона була дуже непохитною і написала мені лист про те, як бентежить вся ця інформація", – поділилася Стоун.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Бред Пітт "убитий горем" після звинувачень від Анджеліни Джолі у домашньому насильстві.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ