Бред Пітт та Анджеліна Джолі

Готова надати докази: Анджеліна Джолі звинуватила Бреда Пітта в домашньому насильстві

Shutterstock

"Анджеліна і раніше використовувала дітей, щоб завдати болю Бреду"

45-річна акторка Анджеліна Джолі нині бореться з екс-чоловіком, 57-річним Бредом Піттом, щоб отримати опіку над їхніми 6 дітьми. Вона стверджує, що може довести факт домашнього насильства з його боку, передає In Touch.

За словами Анджеліни, вона готова надати суду "свідчення неповнолітніх дітей", які знаходяться в документах з печаткою. Останні вона подала 12 березня. На думку знайомих зі справою джерел, навряд чи ця інформація варта уваги.

"Коли вони вперше розлучилися восени 2016 року, вона висунула аналогічні твердження про сварку на борту літака, які були доведені до відома влади і ретельно розслідувані. Ніяких підтверджень не було", – розповіло джерело.

Бред Пітт та Анджеліна Джолі
Бред Пітт та Анджеліна Джолі
Фото: Shutterstock

На думку друга Бреда Пітта, ці слова про домашнє насилля – чергова спроба акторки завдати шкоди колишньому коханому. Протягом останніх 4,5 років жінка також подавала інші заяви, які розглянули, але визнали  необґрунтованими.

"Анджеліна і раніше використовувала дітей, щоб завдати болю Бреду, і це більше схоже на ту поведінку", – стверджує він.

Зазначимо, що голлівудська пара подала на розлучення у 2016 році, але офіційно розійтися їм вдалося лише в 2019 році. Наразі вони сперечаються через фінансові питання та опіку над 19-річним Меддоксом, 17-річним Паксом, 16-річною Захарою, 14-річною Шайло і 12-річними Ноксом і Вів'єном.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що дружина Сергія Бабкіна розповіла про його зради.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ