Жерар Депардьє

"Мені шкода": 72-річного Депардьє звинуватили у зґвалтуванні – що про це думає його адвокат

Shutterstock

Актор перебуває під наглядом суду.

Відомого французького актора Жерара Депардьє звинуватила 22-річна акторка в тому, що він її нібито зґвалтував кілька років тому. Про це повідомили в Page Six.

Це вже третя скарга від акторки й танцівниці, яка ще в 2018 році стверджувала, що її зґвалтували в квартирі Жерара в Парижі. Є інформація, що актор – друг сім'ї цієї дівчини.

Ім'я дівчини ЗМІ не назвали. Потенційна жертва стверджує, що цей інцидент відбувся під час неформальної репетиції театральної постановки.

Декілька років тому правоохоронні органі закрили справу через відсутність доказів, але під кінець минулого року її відновили після повторної подачі акторкою скарги.

У прокуратурі планують знову розслідувати справу про зґвалтування. Сам Депардьє заперечує це звинувачення.

"Мені шкода про громадський характер цієї процедури, яка завдає серйозної шкоди Жерару Депардьє, і я переконаний, що його невинуватість буде доведено", – розповів адвокат артиста Ерме Темейм.

Також відомо, що актор зараз перебуває  під наглядом суду.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Мерилін Менсон відповів на звинувачення від зірки "Світу Дикого Заходу" щодо сексуального насильства.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ