Біллі Айліш

"Коли я бачу його, мені хочеться кричати": божевільний фанат змусив Біллі Айліш звернутися до поліцейських

vox.com

Співачка хвилюється за себе та свою сім'ю

Популярна сучасна артистка Біллі Айліш побоюється за свою безпеку через прихильника її музики, а тому вона вирішила повідомити про це правоохоронні органі. Про це повідомили в TMZ.

Вперше співачці почали погрожувати влітку 2020 року, але звернутися до поліцейських Біллі вирішила тільки зараз. Справа в тому, що такий собі Джон Хірл почав її переслідувати і погрожувати вбивством.

Він залишив записку з посланням до усієї сім'ї Айліш.

"Ти не можеш отримати того, чого бажаєш, якщо тільки ти не мрієш померти від моїх рук. Скоро вода по-справжньому підніметься (судячи з усього, фанат відсилається до кліпу "Everything I Wanted" – "Дивогляд"), і ти реально потонеш. Ти помреш", – сказано в записці.

Записка для Біллі Айліш
Записка для Біллі Айліш
Фото: tmz.com

Біллі розповіла, що боїться виходити з будинку, бо переслідувач знає, де її оселя. Одного разу він був навпроти її дому в Лос-Анджелесі.

Тоді він провів долонею поперек шиї, що може бути натяком на перерізання горла. Більш того, за словами співачки, він нібито зайняв сусідній покинутий будинок для спостереження за Айліш.

Вона зізналася, що не може спокійно приділити час спорту на вулиці, бо думає, що чоловік може завдати шкоди її сім'ї.

"Коли я бачу його, мені хочеться кричати. Думка про те, що мені потрібно вийти з машини і дійти до дверей будинку, викликає у мене панічну атаку", – стверджує Айліш.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що легендарний дует Daft Punk розпався.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ