Понад 100 жінок за 3 роки: дружина Сергія Бабкіна розповіла про його зради

Ідеальний зірковий шлюб не завжди був таким.

Акторка Сніжана Бабкіна, дружина популярного музиканта Сергія Бабкіна вперше зізналася про те, як дізналася про численні зради чоловіка. Про це вона розповіла в інтерв’ю програмі "ЖВЛ".

За словами Сніжани, одразу після одруження їхні відносини були чудовими, однак через деякий час настала криза у стосунках. Раптом із сімейного бюджету почали зникати гроші.

"Я знала, який у нього гонорар. І він привозив наполовину менший. Потім вже я зрозуміла чому. Куди йшли всі ці гроші", - розповіла акторка.

Хоча чоловік не зізнавався, та однієї ночі їй наснився сон, який все прояснив: Сергій стоїть оголений на полиці, а навколо нього купа ляльок Барбі, які тягнуться до нього.

Після цього жінка відверто запитала свого чоловіка про зради.

"Він говорить: "Так, була жінка. Це було на гастролях. Це була дівчина легкої поведінки". Я кажу: "Сергію, я знаю, що багато."

- "Як ти знаєш?! Ні, одна."

- "Не бреши собі, не бреши мені".

Він опустив голову і сказав: "Так. За ці три роки було багато жінок". Я говорю: "Скільки?". Він каже: "Багато". Я говорю: "Скільки було за три роки?!" І тоді він сказав: "Понад сто", - розповіла Сніжана, визнавши, що раніше цю історію ніхто не знав.

Тоді жінка зібрала свої речі і поїхала жити до мами. Але за деякий час вона все ж змогла знайти у собі сили пробачити чоловіка і повернутися.

Сам Сергій Бабкін раніше зізнавався журналістам, що зраджував дружині, але потім відчув, що хоче зберегти сім’ю.

Зараз подружжя Бабкіних (принаймні, з екрану) здається чи не найміцнішою парою серед українських зірок. Разом вони виховують трьох дітей: дочку Веселину (2010), сина Єлисея (2019) та сина Сніжани від першого шлюбу Артура.

Під час інтерв’ю Сергій Бабкін також розповів про свій перший шлюб і сина Іллю, з яким майже не спілкується. Музикант зізнався, що одружився тому, що жінка завагітніла, хоча почуттів до неї не мав. Тому цей шлюб не тривав довго.

Нагадаємо, нещодавно у Сергія Бабкіна виявили рідкісне захворювання очей, через яке він мало не втратив зір. Співаку зробили дві операції у Відні. Зараз він почувається добре, але через кілька місяців йому потрібно буде повернутися до Відня для повторних консультацій.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше