Підручник з "Основ здоров'я"

Зґвалтування через коротку спідницю та наляканий вигляд: чого вчить школярів оновлений підручник з "Основ здоров'я"

Inna Sovsun/Facebook

Депутатка обурилася через зміст підручника для 8-го класу

В оновленому підручнику з "Основ здоров'я" для 8-го класу один з розділів присвятили поведінці злочинців та жертв. У тексті автори підручника назвали "коротку спідницю" та "переляканий" погляд причинами, що можуть спровокувати ґвалтівника. На це звернула увагу депутатка від партії "Голос" Інна Совсун. 

Авторкою цього підручника стала Ольга Тагліна. Наклад видання становить майже 58 тисяч примірників. Відповідно до тексту підручника школярки особисто "винні", оскільки дають ґвалтівнику привід до дії. 

"За логікою авторів, якщо вас пограбували, це тому, що ви спровокували злочинця, "запросили" вас пограбувати: виставили напоказ гаманець з грошима, дорогий мобільний чи велику кількість дорогих прикрас. Причина зґвалтування – це коротка спідниця, повернення додому без супроводу в темний час доби або переляканий вигляд", – написала Інна Совсун. 

Крім цього, на думку авторки, причиною зґвалтування можуть також стати прикраси. 

"Перепрошую, але таке враження, що цей підручник писав гопник або недобросовісний працівник МВС часів Януковича", – прокоментувала нардепка Інна Совсун.

Раніше мама Хорошковського написала у шкільному підручнику, що Київ засновано у 19 столітті. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ