Економна Емі

"Це заощаджує гроші": мільйонерка харчується котячими консервами, аби зберегти свої статки

mirror.co.uk

Крім цього, Емі ретельно ставиться до води та подорожує на старій автівці

Мешканка американського містечка Лас-Вегас, стан якої сягає близько $5,3 мільйона, розповіла, що економить на всьому та їсть котячі консерви, якщо не вписується у свій бюджет. Про це пише Mirror

50-річна Емі Елізабет називає себе найекономнішою мільйонеркою у світі. Вона витрачає не більше тисячі доларів на місяць та використовує для економії інколи дивні способи. Так, наприклад, вона знає, що їй потрібно 22 хвилини, аби нагріти воду, тому зазвичай вона тримає водонагрівача вимкненим і вмикає його тільки за таймером перед тим, як прийняти душ. 

Американка не купує нічого нового та використовує губки, допоки вони "не розваляться та не згниють". У Емі всього один ніж, який вона ніколи не миє, аби не витрачати воду. Будинок жінка успадкувала від колишнього чоловіка, і він регулярно прибирається у ньому. Натомість Емі консультує його з харчування. 

Якщо Елізабет розуміє ближче до кінця місяця, що не вкладається у бюджет, вона купує і їсть найдешевші котячі консерви. 

У регулярні відрядження до Лос-Анджелесу вона їздить на автівці, якій вже 17 років, аби зекономити на авіаквитках. 

"Коли я вдаюся до таких крайнощів, мені здається, люди бачать помічають, і це багатьох дратує. Однак мені байдуже. Це заощаджує гроші", – розповідає Емі. 

Раніше "Дивогляд" публікував дослідження, в якому дізнався, що гроші справді роблять людину щасливішою. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ