Недосип

Вчені розповіли про вплив якості сну на сексуальне життя жінок

Shutterstock

Було проведено дослідження

Американські вчені провели дослідження та розповіли, як рівень якості сну пов'язаний із сексуальною активністю у жінок. Результати дослідження були оприлюднені у журналі The American Journal of Medicine. Про це повідомляє "Дивогляд". 

В ході дослідження медики з'ясували, що нічний відпочинок має безпосередній плив на сексуальну дисфункцію у жінок. В разі поганого сну її ризик підвищується щонайменше вдвічі.

Окрім цього низький рівень сну, або повна його відсутність, може призвести до незадовільнення інтимним життям. Особливо це проявляється у представниць середнього та літнього віку.

Вчені проаналізували, що серед жінок, що мають поганий сон, у два рази частіше зустрічалися скарги на відсутність задоволення під час сексу, у той час, як якісний сон збільшує сексуальну активність жіночої половини та підвищує їхній інтерес до цього процесу. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чому виникає сексуальний головний біль та як йому запобігти.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтесяна наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ