Учені з'ясували, чому влітку нам хочеться більше сексу

Чому в літній час у людей підвищується лібідо?

Ви, мабуть, помічали, що влітку сексуальний потяг збільшується і люди хочуть більше інтимних втіх. Учені мають просте пояснення, чому так стається. Про це пише "Дивогляд" із посиланням на журнал Glamour.

За словами доктора медичних наук Ашвіні Надкарні, психіатра жіночої лікарні Бригама та викладачки Гарвардської медичної школи, сонячне світло покращує настрій і підвищує рівень серотоніну у крові. А це, у свою чергу, підвищує сексуальний потяг людей.

Читайте також: Чому сучасна молодь менше зацікавлена в сексі – вчені

"Сонячне світло асоціюється із серотоніном – ключовим нейромедіатором у здатності відчувати задоволення", - пояснює вона. Крім того, влітку всі носять менше одягу, тому у людей з’являється більше думок, пов’язаних із сексом.

Літній відпочинок
Літній відпочинок
Фото: Shutterstock

Джессіка О'Райлі, доктор філософії, сексолог, каже, що збільшений час, який ми проводимо за спілкуванням та фізичними вправами, також може призвести до стрибків лібідо влітку. Іншим менш очікуваним джерелом підвищеного бажання, за її словами, є зниження рівня мелатоніну, яке ми відчуваємо на сонячному світлі, оскільки мелатонін може блокувати статеві гормони.

Підтверджуючи ці погляди, дослідження Університету Вілланова показало, що в червні та липні, поряд із груднем та січнем, спостерігається найбільша кількість пошукових запитів у Google, пов’язаних із сексуальністю.

Читайте також: Як покращити секс у місіонерській позі – топ-5 технік із Камасутри

З іншого боку, за словами лікаря-натуропата Гері Кракоффа, високі температури та вологість можуть вбити ваш статевий потяг. Дослідження Національного бюро економічних досліджень, опубліковане у 2015 році, показало, що у найспекотніші дні року було зачато найменшу кількість дітей. Дослідники припускають, що спекотна погода робить нас млявими та відбиває бажання робити будь-що, що може викликати виділення поту.

Тим не менше, якщо у вас є доступ до кондиціонера або місця з приємним літнім вітром, прогноз на найближчі місяці виглядає непоганим.

Нагадаємо, нещодавно "Дивогляд" публікував поради сексолога, як зробити секс у літню спеку більш приємним.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше