Поганий секс

Чому жінки втрачають інтерес до сексу вже за рік подружнього життя – фахівці

Shutterstock

Дуже часто сімейні подружжя зустрічаються із проблемою, коли один з партнерів перестає отримувати задоволення у інтимних стосунках вже за рік після весілля. Зазвичай, першою до цього приходить саме жінка.

Звертаючись до спеціалістів, вони повторюють майже одні й ті самі твердження: "У нас з чоловіком нудний секс" та "Мені не цікаво із ним". "Дивогляд" повідомляє, що на своїй сторінці у Facebоok психолог-консультант Олена Любченко розповіла, чому жінки перебуваючи у шлюбі дуже швидко втрачають інтерес у сексі зі своїм партнером та як цю проблему можна виправити. 

Питання сексу у подружжя та втрата інтересу до нього у партнерів вивчається вже не перший рік. Серед жіночої половини скарги на кшталт "чоловік у мене хороший, але сексу з ним не хочу" надходять дуже часто.

Цій проблемі приділили увагу й закордоном. Зокрема, британські вчені провели опитування та з'ясували, що серед жіночої половини менший інтерес до сексу проявляється у тих, хто перебуває у подружніх стосунках вже більше ніж рік. 

У цей час у чоловіків інтерес до сексу залишається стабільним ще упродовж 90 місяців. Це стверджують фахівці з Німеччини. 

Багато хто впевнений, що причина цього криється у тому, що більшість своєї енергії жінка витрачає на хатні справи та догляд за дітьми, однак фінські науковці спростовують цю думку. Вони впевнені, що наявність або відсутність дітей жодним чином не впливає на бажання займатися сексом

Сексолог Клаудія Сікс навела кілька ймовірних причин, які можуть сприяти на зниження у жіночої половини інтересу до інтимного процесу та викликати так звану "нудьгу" під час нього. Серед таких причин виокремлюються: 

  • непочуті й незадоволені бажання;
  • образи;
  • невирішені конфлікти.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ