Секс

"Стало спекотно": журналістка зайнялася сексом під час прямого ефіру – відео

Shutterstock

"Моя мама вважає, що це смішно, а батько сказав, що це дійсно круто"

26-річна журналістка з Данії Луїза Фішер брала інтерв'ю у відвідувачів клубу свінгерів (люди, які короткочасно обмінюються своїми сексуальними партнерами). Судячи з усього, на неї серйозно вплинуло навколишнє оточення, бо дівчина зайнялася сексом з учасниками інтерв'ю. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

Вихід цього інтерв'ю був приуроченим до відкриття секс-клубу, який знову почав працювати після карантинних обмежень. Луїза розмовляла з гостями щодо їхніх вражень, а потім зайнялася з ними сексом.

Видання Bild попросило професіональну журналістку прокоментувати цю подію. За її словами, вона не планувала подібного, але вважає, що подібний формат інтерв'ю допустимий. Окрім цього, у 26-річної дівчини не має коханого, а тому вона не вважає, що вчинила аморально.

"Моя мама вважає, що це смішно, а батько сказав, що це дійсно круто", – розповіла Фішер.

Спочатку журналістка розмовляла зі свінгерами у барі, а потім вони вирішили перейти на ліжко. Також Луїза поділилася своїми враженнями, згідно з якими "люди в клубі свінгерів набагато ввічливіші", якщо порівнювати зі звичайним баром або клубом.

"Попередження: стало спекотно і волого як для нашого репортера, так і для гостей", – залишили Radio4 допис до відео, де можна почути стогін Фішер.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що адвокат у полоні пристрасті зайнявся сексом зі своєю клієнткою під час судового засідання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ