Дитяче насильство

Гвалтували дітей та називали це грою: в Одеській області подружжя звинувачують у скоєнні сексуального насильства – відео

Shutterstock

Їм загрожує покарання у вигляді від 15 років позбавлення волі

У Білявському районі, що належить до Одеської області, сімейне пару звинувачують у скоєнні сексуального насильства над малолітніми. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Національну поліцію України.

Відомо, що 53-річна жінка протягом тривалого часу надавала дітям від 3 до 10 років індивідуальні заняття з психології та логопедії, а також готувала їх до школи. 

Тоді її чоловік запропонував жінці задовільнити за допомогою малолітніх свої сексуальні потреби, на що та погодилась. 

Упродовж 3 місяців, з травня по липень 2020 року, чоловік проявляв сексуальне насильство у бік 3-річної дівчинки та 4-річного хлопця. Дітям казали, що це просто гра, у якій вони повинні взяти участь. Для цього жінка використала спеціальні психологічні прийоми переконання.

Дітям не раз казали, що батькам про такі ігри знати не обов'язково, оскільки у учня та викладача повинна бути своя маленька таємниця.

"Жінка серед дітей, які відвідують заняття, визначала тих, стосовно яких можливо здійснювати кримінальні злочини і, за допомогою психологічного впливу, схиляла їх до участі в діях сексуального характеру", - повідомили в прокуратурі. 

Відомо, що подружжя звинувачується у скоєнні сексуального насильства згідно з ч. 4 і ч. 6 ст. 153 Кримінального кодексу України. Їм загрожує покарання у вигляді від 15 років позбавлення волі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що українка звинуватила лікарів у побитті 8-річної хворої дитини.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ