Дитяче насильство

"Кулаками по голові": українка звинуватила лікарів у побитті 8-річної хворої дитини – фото й відео

Shutterstock

У постраждалого виявили гематоми та ґулі

Мешканка Миколаєва Марина Міллер вирішила звинуватити лікарів психіатричного відділення у тому, що вони били її сина, який нині лікується. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ТСН.

8-річний Богдан проходить лікування у Миколаївському обласному центрі психічного здоров'я, бо у нього стався напад. У хлопчика діагностовано епілепсію і аутизм.

Його мама стверджує, що під час госпіталізації у дитини не було жодних  травм, але після однією ночі у психіатрії Маріанна виявила у Богдана синці по всьому обличчю.

"Сказав – це мене тітка била, кулаками в голову била. Під волоссям – гематоми, ґулі. В очах полопалися судини", – розповіла матір.

8-річний Богдан
8-річний Богдан
Фото: ТСН

У той же день жінка забрала свою дитину та вирушила до лікарів, які зафіксували наявність поверхневих ударів і гематоми в області надбрівних дуг. За її словами, внаслідок цього інциденту 8-річний українець боїться залишати свою оселю. 

"Хлопчик розповів, що він штовхнув іншу дитину, за що доросла жінка його вдарила", – стверджує лікар-нейрохірург Сергій Чернишов.

У центрі психічного здоров'я не заперечують те, що травми у Богдана з'явилися після перебування у їхньому  відділенні. Однак, вони нібито обумовлені не ударами.

Медики стверджують, що у хлопчика почався напад агресії, через який той обірвав штори і налякав інших. За словами завідувачки дитячого відділення Раїси Камчаткіної, Богдан був дуже збудженим і міг самостійно вдаритися.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що підозрювану у дитячому насильстві стоматологиню відпустили, але під особисте зобов'язання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ