Суд

Підозрювану у дитячому насильстві стоматологиню відпустили, але під особисте зобов'язання – подробиці

Shutterstock

Що це означає?

У рівненському суді обрали запобіжний захід для 29-річної підозрюваної стоматологині, котра знущалася над маленькими дітьми. Про це повідомили на сайті Національної поліції.

22 лютого міським судом задоволено клопотання Рівненського районного управління поліції та обрано запобіжний захід для скандально відомої стоматологині – особисте зобов'язання.

У судовій ухвалі сказано, що на підозрювану накладається обов'язок щодо прибування за кожною вимогою до судового органу або в інші визначені органи державної влади.

Також вона не може покидати населений пункт, "в якому зареєстрована та проживає", якщо цього не дозволив слідчий, прокурор або суд.

Окрім цього, підозрювана стоматологиня повинна не вступати в контакт "з будь-якою особою, визначеною слідчим суддею, судом, або спілкуватися з нею із дотриманням умов, визначених слідчим суддею, судом".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що поліція відкрила 5 кримінальних справ проти стоматологині, яка знущалася над дітьми.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ