Насильство

Українські школярки жорстоко побилися через хлопця – відео 18+

Shutterstock

Інші учні за звичкою дістали телефони та вирішили не втручатися у бійку

У Запоріжжі між двома дівчатами виник конфлікт через хлопця, що у підсумку спровокувало бійку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube.

"15-річна суперниця побила 13-річну, і у вигляді виграшу отримала увагу місцевого альфа-самця. Сподіваємося, на цей факт зверне увагу поліція ", – стверджують автори розміщеного відео.

За процесом безпосередньо спостерігали багато інших школярів, але ніхто з них не втрутився. Замість цього вони просто ввімкнули камери та сміялися на тлі бійки. На це звернула увагу місцева поліція, яка вже перевіряє інцидент.

Зазначимо, що на відео присутнє насилля, а тому не радимо його дивитися неповнолітнім або вразливим особам. Перегляд відео доступний лише на YouTube за посиланням

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Росії дівчина та двоє чоловіків зґвалтували та побили свою знайому, щоб "провчити".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ