Може розбити серце: топ-5 ознак емоційно нестабільного чоловіка

Інколи жінки можуть цікавитися чоловіком, але не враховувати певні особливості його характеру та поведінки, які у підсумку можуть вкрай негативно вплинути на стосунки.

Саме тому краще знати про ознаки, які можуть вказати на те, що перед вами емоційно нестабільний чоловік. Безумовно, він може бути харизматичним і привабливим, але психологічні проблеми можуть стати на заваді здоровим і міцним відносинам. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Elle.

Скарги на стан здоров'я

Чоловік розмовляє з лікарем
Чоловік розмовляє з лікарем
Фото: Shutterstock

Якщо чоловік постійно скаржиться на брак сил або панічно "гуглить" симптоми небезпечних захворювань, то це поганий сигнал. Можливо, у такого індивіда низька самооцінка.

Також подібна людина може витрачати всі свої емоційні та фізичні сили, щоб "побороти" загадкову хворобу. Це може завадити розвитку та зміцненню відносин.

Читайте також: 10 ознак, що він вас кохає – на що треба звернути увагу

Він не довіряє собі

Коли ви помічаєте у чоловіка таку рису характеру, то цілком можливо, що у нього була емоційна травма у дитинстві. Останні часто змушують відмовлятися від своїх потреб.

У підсумку така людина, коли дорослішає, віддає всю свою енергію іншим. Може здатися, що така людина вам довіряє, але тут важливе походження такої поведінки: емоційна близькість, яка пройшла випробування часом, або звичайна невпевненість у собі?

Справа у тому, що чоловік, який не вірить у себе, може піддатися найменшому впливу, бо він не здатен самостійно виробити свою мораль та цінності. На думку психологів, покладатися краще на того, хто може покластися сам на себе.

Допінг

Засмучений чоловік
Засмучений чоловік
Фото: Shutterstock

Коли чоловік вживає алкоголь, наркотики або просто переїдає – будьте уважними, бо це може бути тривожним симптомом. Якщо він не може самостійно впоратися зі своїми проблемами – навряд чи такий чоловік здатен стати частиною здорових стосунків.

Окрім цього, такі люди характеризуються нестабільним емоційним станом, а тому наївно сподіватися, що для них стосунки, відповідальність і кохання будуть на перших місцях. Ймовірно, всі вони будуть поступатися його залежності.

Читайте також: Чому чоловіки втрачають інтерес до жінок через кілька місяців і як це змінити

У нього було багато "поганих" стосунків

Якщо ви дізналися, що чоловік нешанобливо себе поводив зі своєю колишньою партнеркою або довго перебував у негативних стосунках – це поганий знак. Цілком можливо, що така людина не цінує себе та вважає, що не заслуговує нормального кохання.

Подібний чоловік буде потребувати вашого підтвердження його цінності, але проблема у тому, що ваших зусиль може бути завжди недостатньо для задоволення цієї потреби. Краще віддавати перевагу стабільному та упевненому в собі партнері, який знає собі ціну.

Життя для нього – "чорні фарби"

Конфлікт у стосунках
Конфлікт у стосунках
Фото: Shutterstock

Песимізм і відсутність віри в успіх навіть у незначній справі – чергова погана ознака. Якщо чоловік ще не почав справу, а вже боїться потенційної невдачі, то є ймовірність, що він аналогічно дивиться на ваші стосунки.

Читайте також: Як покращити секс у місіонерській позі – топ-5 технік із Камасутри

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше