Недосип

5 продуктів, які допоможуть вам позбутися депресії

Shutterstock

Додайте їх до свого раціону

Не дарма у народі ходять повір'я, що коли людина нервує – вона заїдає стрес якимось смаколиком. Однак, цей метод не довготривалий. 

Щоб остаточно сказати депресії "прощавай" необхідно надавати перевагу спеціальним продуктам, які матимуть позитивний вплив на наш настрій. Про них розповідають експерти, передає "Дивогляд".

Шпинат

Не секрет, що шпинат є дуже корисним. Окрім великої кількості білку та магнію, цей продукт надасть вам розслабляючого ефекту та позбавить від стресу. 

Шпинат
Шпинат
Фото: Shutterstock

Банани

Цей фрукт із легкістю покращить  ваш настрій. А все тому, що у ньому міститься велика кількість поживних речовин, калію і триптофану. Зокрема, останній з них сприяє утворенню серотоніну – "гормону щастя". 

Банани
Банани
Фото: Shutterstock

Сухофрукти

Кажучи про триптофан, важко не згадати й фініки та інжир. Вони також є джерелом магнію, який сприяє усуненню депресії та робить вас стійким до стресів.

Фініки
Фініки
Фото: Shutterstock

Горіхи

Горіхи вважаються найкориснішим джерелом "правильних" жирів. Однак, окрім всього, вживання цього продукту запобігає появі нервового стану та нормалызує вироблення серотоніну.

Горіхи
Горіхи
Фото: Shutterstock

Перець чилі

Так-так, вам не здалося. Цей неймовірно гострий продукт здатен викликати велику кількість ендорфінів у людини та покращити її настрій.

Гострий перець
Гострий перець
Фото: Shutterstock

Нагадаємо, раныше "Дивогляд" повідомляв, що швидкість споживання їжі впливає на тривалість нашого життя.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело! 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ