їжа, телефон

Вечірній ворог: які продукти не можна вживати перед сном

Shutterstock

Скоротіть їхнє вживання у другій половині дня

Чи бувало у вас таке, що ви, протягом тривалого часу, не можете заснути вночі? Однією з причин може бути вечірнє переїдання, або неправильне наповнення тарілки.

"Дивогляд" підготував для вас підбірку продуктів, які порушують ваш сон. Просто приберіть їх зі свого вечірнього раціону і ніщо не бентежитиме вас вночі. 

Алкоголь

Часто можна почути, що алкоголь допомогає людині занурюватися у швидкий сон. Насправді ж, цей механізм працює зовсім навпаки.

Алкогольні напої заважають організму переходити в глибоку фазу здорового сну, що значно знижує його якість і залишає сліди недосипу на вашому обличчі. 

Вино
Вино
Фото: Shutterstock

Молочні продукти

Не секрет, що молочні продукти містять у собі безліч вітамінів та корисних для нашого організму компонентів. Однак, іноді вони можуть стати причиною безсоння та ранкових набряків. Тож, перш ніж вживати сир або молочну кашу на вечерю – переконайтеся, що це не стане причиною порушення вашого сну. 

Кисломолочний сир
Кисломолочний сир
Фото: Shutterstock

Жирні страви

Йдеться саме про нездорові жири. Їх високий вміст у страві не лише позначиться на вашій фігурі й сні, а й викличе печію, здуття живота і проблеми зі шлунком.

Смажена картопля
Смажена картопля
Фото: Shutterstock

Солодкі десерти

Поласувати солоденьким любить кожен. Однак, вживання десерту у другій половині дня є вдвічі шкідливим, оскільки сприяє різкому підвищенню, а потім не менш різкому зниженню цукру в крові, що у подальшому матиме поганий вплив на ваше здоров'я і порушуватиме ваш сон.

Торт "Наполеон"
Торт "Наполеон"
Фото: Depositphotos

А ви додаєте ці продукти до свого вечірнього раціону? 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, які продукти їсти, щоб краще висипатися.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ