Спагетті

Італійська шеф-кухарка розказала, як приготувати ідеальні спагетті

Shutterstock

Прості правила ідеальних макаронів

Відома італійська кухарка та телеведуча Сільвія Коллока розкрила секрет приготування ідеальних макаронів. На поради кухарки звернуло увагу видання Daily Mail.

Італійка перерахувала найпоширеніші помилки, які заважають нам приготувати спагетті правильно.

  • Перша помилка — розламувати спагетті перед тим, як класти їх до каструлі. Коллока пояснила, що довгі макарони легше намотувати на виделку, і з них не капає соус. Єдиний виняток із кього правила — якщо макарони додають у суп.
  • Друга помилка — додавати до води олію. Багато кухарів радить налити у киплячу воду трохи оливкової олії, щоб макарони не злипалися. Однак у такому випадку олія просто спливе нагору під час приготування. А, коли ви зіллєте воду, жир залишиться на поверхні макаронів і не дозволить соусу просочити спагетті.
  • Щоб спагетті не злиплися, достатньо посолити воду і кілька разів перемішати макарони під час приготування.
  • Щоб приготувати правильні спагетті “аль денте”, треба варити їх на великому вогні так, щоб вода постійно кипіла. Якщо ж варити макарони на повільному вогні, вони можуть перетворитися просто на клейку масу.
  • Також варто витягати макарони на 1-2 хвилини раніше, ніж вони здадуться готовими, так як залишкове тепло продовжить процес приготування.

Раніше "Дивогляд" ділився порадою відомого британського кухаря, як приготувати ідеальний стейк.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ