Лікар

Швидкість споживання їжі впливає на тривалість нашого життя – дослідження

Shutterstock

Понад 4 місяці вчені йшли до цього висновку

Японські вчені вирішили перевірити, чи дійсно швидкість, з якою ми споживаємо їжу, має безпосередній вплив на тривалість нашого життя. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на портал newsyou

До проведення дослідження вони залучили волонтерів, які хворіють на інсулінозалежний діабет.

Спершу, вчені перевірили, із якою швидкістю їдять добровольці, а за результатами – поділили їх на три групи. У кожній з них учасники мали приблизно однакову швидкість.

Дослідження тривало близько 4 місяців. По його завершенню автори узагальнили дані та на їх підставі прийшли до певного висновку.

Так, вони зазначають, що повільне споживання їжі запобігає відкладанню жирових запасів в організмі. Ті добровольці, які їли не поспішаючи, рідше страждали від надлишків ваги, навідміну від тих, хто з'їдав свою їжу за лічені хвилини.

Вчені вважають, що нормалізація швидкості споживання їжі може допомогти людям зі схильністю до надмірної ваги запобігти ожирінню. Таким чином, вони позбавлять себе від виникнення будь-яких ризиків для здоров'я, а отже подовжать тривалість свого життя. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що німецькі вчені розробили метод точного визначення біологічного віку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело! 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ