Як покращити стосунки зі своєю кицькою – поради

Кицьки є дуже емоційними та ніжними істотами, які мають свої особливості.

Є думка, що всі вони люблять самотність, але це не так, повідомляє WOW Pets.

Звісно, поява дружби між котом та людиною – справа непроста, але якщо вам вдасться це зробити, то ви отримаєте величезний позитив. Для глибокого і неповторного зв'язку між вами та домашнім улюбленцем варто прислухатися до певних порад.

Увага

Котик
Котик
Фото: shutterstock.com

Більшість людей поглинені роботою, родиною та іншими обов'язками, внаслідок чого тварини можуть не отримувати необхідну кількість уваги. Ці фактори можуть погіршити ваші стосунки з кішкою.

Саме тому рекомендується відразу приділяти їй увагу, коли ви повертаєтеся додому. Наприклад, її треба погладити та нагодувати. Це дасть кішці знати, що ви раді її бачити.

Читайте також: Киця за $125 тис: 12 найдорожчих порід

Їжа

"Ми є те, що ми їмо", – казав Гіппократ, і це досить актуально, навіть стосовно наших домашніх улюбленців. Завдяки правильній дієті ви покращите здоров'я кішки і, відповідно, її загальний стан.

Кішка
Кішка
Фото: Shutterstock

Перед купівлею їжі для тварини треба уважно читати її склад на упаковці та кількість, яку слід давати коту. Справа в тому, що надмірні порції можуть призвести до негативних наслідків (наприклад, ожиріння), а тому треба не тільки прислухатися до серця, але й до розуму.

Нудьга

Є думка, що нудьга – суто людська проблема, але це не так, бо коти теж можуть від неї страждати. Саме тому варто хоча б декілька разів щодня приділяти від 15 до 20 хвилин для ігор з твариною.

Котик
Котик
Фото: Shutterstock

Для цього не треба витрачати величезні гроші, бо цілком достатньо вашого бажання та фантазії. Завдяки цьому котик отримає необхідну увагу, а ви – заряд позитиву та зблизитеся з домашнім улюбленцем.

Читайте також: Чому коти припиняють їсти, коли бачать дно миски – дослідження

Вода

Багато власників котів вважають, що можна налити коту воду в посудину та забути про це на довгий час, але так не варто робити. Вода в чаші має бути прісною і бути свіжою щодня.

Кіт
Кіт
Фото: Shutterstock

Окрім цього, посудину треба тримати чистою і подалі від смітника та туалету, бо коти схильні до гидливості. Є тварини, які полюбляють проточну воду, а тому вам варто дізнатися, що саме хоче пити ваша кішка. Можливо, вам треба вмикати їй кран, або купити спеціальний фонтан.

Зазначимо, що цей матеріал не написаний професійними ветеринарами, а тому будьте відповідальними. Якщо у вас є сумніви щодо стану вашого домашнього улюбленця, то варто займатися не самолікуванням, а йти до експертів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про топ-4 дивовижних факта про котів та воду.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше