Чому чоловіки втрачають інтерес до жінок через кілька місяців і як це змінити

Будь-які нові відносини на початку здаються захоплюючими, але вже за кілька місяців усе може змінитися.

Часом буває, що через 2-3 місяці після початку відносин чоловік раптом починає проявляти менше інтересу до жінки або взагалі зникає. Австралійська психологиня і тренерка з відносин Іона Йонг на порталі Yourtango розповіла, чому так стається і як цього уникнути. Про це пише "Дивогляд".

Іноді здається, що почуття все ще свіжі, але щось у ваших стосунках змінюється буквально за одну ніч. Експерти виділяють 5 основних причин, чому це може статися.

1. Ви на різних етапах відносин

Коли ви прагнете серйозних стосунків, дуже важливо розуміти, на якому етапі ви знаходитеся. У перші два місяці чоловіки часто намагаються просто познайомитися, щоб зрозуміти, чи прагнуть вони продовжувати відносини далі. Натомість жінки часто хочуть відразу перетворити знайомства у стосунки, особливо якщо їх приваблює хлопець. Тому, якщо чоловік втратив до вас інтерес через 2-3 місяці, то найімовірніше, що він вирішує, чи мають стосунки потенціал.

Важливо пам'ятати, що на початку відносин люди часто показують себе лише із кращого боку. І вам важко дізнатися, що це за людина протягом перших шести місяців. Чоловікам, зазвичай, потрібно трохи більше часу. І коли дівчина не дає цього часу, хлопець відчуває тиск і тікає.

Пара
Пара
Фото: soulveda.com

2. Ви не даєте йому достатньо простору, щоб вирішити, чого ж він насправді хоче

Виходячи із попереднього пункту, більшості чоловіків потрібен час та простір, щоб вирішити, чого він хоче. Пам'ятайте, що через 1-3 місяці він усе ще вирішує, чи повинні ці стосунки прогресувати. Але якщо жінка підштовхує до розмов про спільне майбутнє занадто рано або вже планує своє майбутнє (без його згоди на це), він відчує тиск і може втекти.

3. Він втратив до вас інтерес, але боїться про це сказати

Деякі люди не люблять конфронтацій і серйозних розмов. Хлопець може почати "зникати" із вашого простору у надії, що дівчина сама буде ініціатором розриву. І ви можете так і не дізнатися правду, чому це сталося – можливо, він знайшов собі іншу або почуття між вами були недостатньо сильними.

Розбите серце
Розбите серце
Фото: maccablo.com

4. У нього зникло пристрасне захоплення

Захоплення та привабливість – це те, що об'єднує пару. Але те, що насправді утримує людей разом, це емоційний зв'язок та спільні цінності. Але реальність така, що люди можуть не створити емоційний зв'язок за кілька побачень, а захоплення вже зникло. Так, закохані втрачають інтерес один до одного.

Адже познайомившись з другою половинкою, ви не завжди можете за короткий термін зрозуміти, чи вона вам підходить. А іноді ви розумієте, що підходите один одному лише для недовготривалих відносин.

5. Ви забагато на себе взяли

У всіх стосунках є баланс, і він може бути взаємозамінним. Як, наприклад, у танцях, коли у парі веде хтось один. Коли хлопець перестає "вести", жінка іноді схильна взяти керівництво на себе. Більшість вважає, що це цілком нормально, але деяким чоловікам таке не до вподоби, їм важко змиритися, що не вони є ініціаторами у стосунках, особливо, якщо вони звикли бути лідерами.

Любов
Любов
Фото: lovepanky.com

Виходячи із усього вищесказаного, психолог виділяє кілька речей, які дівчина може зробити наступного разу, коли починає відчувати, що чоловік віддаляється.

Не вкладайтеся у відносини занадто рано

Деякі жінки (як і чоловіки) віддають 100% енергії у відносини, які ще навіть не почалися. Вони роблять усе, що має робити друга половинка, але потім відчувають розчарування, коли не отримують взаємності.

Щоб уникнути цього, варто впевнитися, що обоє в парі вкладаються у відносини однаково. Адже, щоб вибудувати стосунки, потрібні зусилля обох партнерів.

Дайте йому безпечне місце, де він може самовиразитися

Ми часто пригнічуємо те, що насправді хочемо сказати, бо боїмось, що нас осудять або образяться. Вам варто одразу дати хлопцю зрозуміти, що він може висловлювати свої почуття у міру їх прогресу, а ви при цьому сприймете це нормально.

Якщо вам здається, що хлопець віддаляється, варто поговорити з ним про це. Визнайте відстань, але "закиньте м'яч на його майданчик", сказавши щось на кшталт: "Мені було з тобою так весело. Але зараз я відчуваю, що у тебе інші пріоритети. Я б хотіла повернути все це назад, але залишаю за тобою право обрати, який крок буде наступним".

У будь-якому разі пам'ятайте, що ніхто не може самотужки зробити всю роботу за двох. Встановіть чіткі межі і дайте зрозуміти, яка поведінка для вас прийнятна, а яка ні. Ми вчимо інших, як поводитися з нами своєю поведінкою щодо них.

Легко відчути себе безсилим, коли відчуваєш, що інша людина керує стосунками, але ти маєш повний контроль над тим, що будеш і чого не будеш терпіти.

Нагадаємо, раніше психологи назвали 10 ознак, що стосунки закоханих добігають кінця.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше