Усе заради кохання: чоловік декілька днів шукав діамант на копальні для ідеальної обручки – фото

26-річний Крістіан Ліден зі штату Вашингтон (США) хотів подарувати своїй коханій гарну обручку, для якої він потребував у діаманті.

Він міг би зробити просто та піти у ювелірний магазин, але Крістіан вирішив, що такий неромантичний шлях не для нього. Американець ніколи не працював у копальні, але любов надихнула його на подорож до штату Арканзас. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Йому треба було проїхати 3 тис кілометрів, але 26-річний хлопець не зупинився та дістався знаменитого Кратера діамантів. В останньому кожний бажаючий може за $10 у день спробувати самостійно знайти дорогоцінності. Кількість місць обмежена до 1,5 тис людей на день.

Як можна здогадатися, більшості людей не щастить, але не у випадку Ліндена – він 3 дні копався у землі та знайшов унікальний жовтий діамант. Спочатку він так сильно розхвилювався, що "попросив друга підняти знахідку з землі".

"Я ніколи не очікував нічого подібного. Я просто сподівався знайти один, – лише один маленький - щоб я міг надіти його на кільце і сказати: "Привіт, я видобув цей алмаз", – поділився своїми враженнями 26-річний щасливець.

Алмаз важить 2,2 карата. На думку експертів, він унікальний. Його вартість коливається від $8,5 тис до $59 тис. За словами працівника парку Уеймона Кокса, наразі неможливо встановити точну вартість алмазу, поки його не дослідить сертифікований геммолог.

"Діамант містера Лідена світло-жовтий, трикутної форми і має металевий відтінок. Як і більшість алмазів з парку, він містить кілька вкраплень, що робить його єдиним у своєму роді", – розповів помічник керуючого парком Дрю Едмондс.

Перед цією авантюрою Лінден також зупинився у парку Йеллоустоун, де він знайшов декілька невеличких сапфірів. Кохана хлопця вже отримала від нього діамант. Тепер вони мають знайти ювеліра, який перетворить знахідки в ідеальну обручку.

"Після того, як вона сказала "Так", я витягнув кільце, дав їй і сказав, що це лише тимчасово, поки ми знайдемо когось, хто може розробити кільце навколо цього", – розповів Лінден.

Зазначимо, що у вищезгаданому кратері протягом нинішнього року знайшли 121 дорогоцінний камінь, але переважно вони були дрібними та каламутними. Вага найбільшого знайденого в парку алмаза становить 4,49 карата.

"Яким би прекрасним не був цей діамант, я думаю, що найкраща частина – це історія, що лежить в основі. Починаючи з восьмого класу, пан Ліден мріяв створити спеціальне кільце для своєї майбутньої дружини з каменів та золота, які він сам видобував. І тепер він може здійснити цю мрію!", – зазначив Едмондс.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що жінка не прийняла пропозицію вийти заміж через неправильну обручку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше