Смартфон

Хлопець запросив на побачення одразу 14 дівчат, однак зустріч відбулася без нього

Shutterstock

Повідомлення було надіслано у груповий чат, тож дівчата одразу ж зрозуміли мотив хлопця

Молодий хлопець з Великої Британії дуже хотів знайти свою другу половинку і для цього вирішив скористатися додатком для знайомств. "Дивогляд", із посиланням на News.com.au, повідомляє, що задля того, щоб пришвидшити цей процес, він запропонував зустрітися одразу кільком дівчатам, однак згодом помітив свою помилку. 

Хлопець вирішив не гаяти часу, тож заздалегідь написав текст та відмітив 14 дівчат, яким його необхідно надіслати. Однак, замість того, щоб доставити меседж в особисті діалоги, система створила груповий чат із обраними користувачами. 

У повідомленні хлопець запрошував кожну з них на побачення.
"Привіт, незнайомко! Ми вподобали один одного на Bumble минулого року, але не зустрілися через COVID. Я щойно повернувся у місто і цікавлюся, чи ти досі самотня", – написав британець.

Відповіді дівчат не змусили на себе очікувати, проте були вони не дуже добрими.

  • "Фу, ти щойно написав одразу чотирнадцятьом дівчатам? До побачення, сер"
  • "Боже мій… Так, він зробив це"

Проте, такий провал мав і  позитивні наслідки. Дівчата познайомилися між собою, почали спілкуватися та вирішили влаштувати вечірку на даху. Серед запрошених хлопця помічено не було.

  • "Ей, леді. Якщо ви хочете подружитися, в мене є красиве місце на даху. І я обіцяю, що ми повеселимося краще, ніж з цим невдахою"
  • "Я ніколи з ним не бачилася, але рада буду зустрітися з вами".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що дівчина так хотіла справити враження на хлопця, що зламала стіл.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше