Давід Даміано та Джорджія Солері

Як виглядає кохана переможця Євробачення-2021 Давіда Даміано – фото

Колаж із фото ykaar / Instagram і giorgiasoleri_ / Instagram

Музикант зустрічається з популярною моделлю

На Євробаченні у цьому році перемогла Італія, яку представляв італійський рок-гурт Maneskin. Після тріумфу особливу увагу привернув її соліст Давід Даміано, який вже став секс-символом сучасності.

Нещодавно музиканта обговорювали після того, як він нібито приймав наркотики під час шоу, що потрапило на відео. Однак він успішно здав тест і довів, що це лише чутки.

Як часто буває, після появи популярності у людей їх фанати відразу починають цікавитися: чи є у зірки друга половинка. У випадку з Даміано відповідь позитивна, бо він зустрічається з моделлю Джорджією Солері.

За словами артиста, вони перебувають у серйозних стосунках. Про дівчину в мережі мало інформації, але можна точно стверджувати, що вона популярна в Італії модель. Після тріумфу на пісенному конкурсі Джорджія привітала Даміано та сказала, що очікує його повернення на батьківщину.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що солістка гурту Go_A розповіла про своє дитинство. За її словами, упродовж тривалого часу вона з мамою жила на будівництві.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ