Як повернути пристрасть у стосунки – топ-5 порад

Згодом більшість партнерів звикають один до одного дізнаються про всі особливості коханої людини, що може привести до "бляклих" відносин і рутини.

На щастя, існують способи, які можуть допомогти знову повернути "іскру" і романтику у стосунки. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Elle.

Місце вашої найбільш романтичної відпустки

Чоловік і жінка відпочивають на пляжі
Чоловік і жінка відпочивають на пляжі
Фото: Shutterstock

У більшості пар є місце, яке викликає найбільш приємні моменти і спогади. Можливо, це якийсь курорт або кафе у вашому місті? Так чи інакше, щоб "витягнути" стосунки з рутини, варто відвідати місце, яке у обох партнерів асоціюється з позитивними моментами.

Якщо ви досі не вирушали у спільну поїздку – не проблема, бо можна запланувати романтичну відпустку та разом лічити дні до від'їзду. У нашому світі безліч міст, які варто відвідати!

Читайте також: На відпочинок: які країни можуть відвідати українці цього літа – мапа та правила в'їзду

Будьте щирими

Якщо ви приховуєте свої думки та емоції – це вкрай негативно впливає на здоров'я та стосунки, бо може стати причиною непорозумінь та невдоволення. Такі проблеми краще вирішувати відразу.

Передусім пам'ятайте, що переважно щасливі стосунки можна створити на відкритих і чесних засадах. Якщо ви відчуваєте проблеми та зникнення тієї самої пристрасті – можна спробувати обговорити цю тему з партнером.

Може бути, що хтось у стосунках погано розуміє натяки та аналізує емоції свого партнера, а тому останньому варто бути прямим і щирим, щоб його точно почули.

Будьте гарними навіть вдома

Струнка жінка у мереживній спідній білизні
Струнка жінка у мереживній спідній білизні
Фото: Shutterstock

Інколи люди думають, що варто бути гарними лише на роботі чи на прогулянках містом, але це не так. Згадайте, що ви зазвичай одягаєте вдома? Переважно це старі спортивні штани, розтягнута футболка та інші "класичні" домашні речі.

Можна зрозуміти партнера, який бачить свою кохану людину в такому образі щодня та втрачає інтерес. Безумовно, щодня носити щось ефектне – може бути непрактичним і незручним, але не забувайте хоча б інколи радувати партнера цікавим і приголомшливим образом.

Читайте також: Чому жінки втрачають інтерес до сексу вже за рік подружнього життя – фахівці

Нехай сьогоднішній день буде унікальним

Ви відчуваєте себе головним героєм фільму "День бабака", бо кожен новий день у стосунках нагадує попередній? Це поширена проблема, але її теж можна вирішити.

Подумайте над тим, як можна оригінально провести сьогоднішній день. Наприклад, запропонуйте своєму партнеру піти на побачення так, начебто воно для вас перше.

Здивуйте партнера

Пара
Пара
Фото: Shutterstock

Коли люди втрачають пристрасть у стосунках, то зазвичай це відбувається на тій стадії, коли партнери ідеально один одного знають. Втім, цей фактор не виключає можливості дивувати свою кохану людину.

Наприклад, спробуйте "грати" поглядом, говорити натяками та не бути надто прямими. Така любовна гра може чудово "підігріти" стосунки.

Читайте також: Як покращити секс у місіонерській позі – топ-5 технік із Камасутри

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше