Індійське весілля

В Індії на весіллі померла наречена, але їй швидко знайшли заміну – фото

Shutterstock

"Одна донька лежала мертва в одній кімнаті, а весілля іншої доньки святкувалося в іншій кімнаті. Таких змішаних емоцій ми ще не відчували"

В Індії наречена померла під час весілля, але замість відміни церемонії замість неї видали заміж за того самого нареченого її сестру. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на India.com.

У середу, 26 травня, дівчина на ім'я Сурабхі мала пройти через фінальну церемонію "Ферас", але перед цим їй несподівано стало погано. Вона втратила свідомість і згодом померла поруч з Кумаром Манджешем – своїм нареченим.

За словами медиків, це сталося через серцевий напад. Втім, оточуючі не розгубилися та замість неї запропонували нареченому молодшу сестру покійної, яку звуть Ніша.

Трагічне весілля в Індії
Трагічне весілля в Індії
Фото: IANS

Судячи з усього, ця ідея влаштувала обидві сторони, а тому вони успішно зіграли весілля, а вже після нього поховали Сурабхі. За словами дядька покійної Аджаба Сингха, смерть дівчини – важке випробування для усієї її сім'ї.

"Одна донька лежала мертва в одній кімнаті, а весілля іншої доньки святкувалося в іншій кімнаті. Таких змішаних емоцій ми ще не відчували. Скорбота через її смерть і радість від весілля ще не вщухли", – розповів він.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що наречена дізналася перед весіллям, що її мама заплатила нареченому за одруження.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ