Чоловік тримається за область паху

Вчені розробили новий варіант контрацепції для чоловіків

Shutterstock

У сучасному світі існує чимало способів контрацепції, серед яких одним з найпоширеніших є презервативи. Однак їх використання не забезпечує партнерам повного захисту.

Вчені зі Сполучених Штатів розробили довгостроковий варіант контрацепції  для чоловіків. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ACS, дію препарату можна буде призупинити у будь-який момент.

Дана розробка являє  собою наночастки оксиду заліза, що покриті лимонною кислотою. Щоб привести їх в дію, необхідно нагріти до високих температур та "піднести" до чоловічих органів за допомогою магнітного поля. Нагрівання на деякий час пригнічує сперматогенез, роблячи секс безпечним, а згодом поступово повертає його на звичний рівень.

Розробники стверджують, що дана інтерпретація контрацепції дещо переважає над іншими варіантами. Перш за все вони зазначають, що їхня розробка є більш безпечною для статевих партнерів. Вона також не впливає на  репродуктивну функцію. 

Підтвердженням цьому стало проведене дослідження на мишах. Так, фахівці побачили, що введені через кров наночастинки здатні на 7 днів заблокувати зачаття, а по завершенні цього часу репродуктивна функція відновлюється.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що учені встановили вплив коронавірусу на чоловічу потенцію.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ