Як правильно займатися сексом, щоб зачати дитину – експерт

Інколи люди думають, що завагітніти – дуже легке завдання, але це не так. Існують певні помилки, які можуть заважати зачати дитину протягом багатьох місяців.

Про розповсюджені помилки під час заняття сексом розповіла завідувачка завідувач консультативно-діагностичного блоку Житомирського обласного перинатального центру Наталія Алексійчук. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Nashamama.

Харчування

У наш час багато людей не слідкують за своїм раціоном, що негативно впливає на їх стан. Подружжя, а особливо жінка, потребує у раціональному харчуванні, яке буде включати багато вітамінів і мікроелементів.

Зокрема, не забувайте додавати у раціон:

  • "чисте" м'ясо
  • Фрукти
  • овочі
  • соки
  • якісну рибу

Згідно статистиці, у 65% випадках у відсутності дітей винні чоловіки. Переважно це обумовлено малорухливим способом життя, шкідливими звичками (алкоголь, куріння) та надмірною вагою. Статеві гормони чоловіка також можуть страждати від фітоестрогенів – жіночих статевих гормонів, які знаходиться у пиві.

Читайте також: Цукор негативно впливає на секс – учені

Поганий секс
Поганий секс
Фото: Shutterstock

Самовненість

Експертка розповіла, що передусім потенційні батьки мало знають про власний організм. Вони можуть думати, що відсутність будь-якої болі свідчить по гарне здоров'я, але це не так.

Передусім варто звернутися до сімейного лікаря, щоб здати різні аналізи для дослідження стану свого тіла. Якщо медики не виявлять будь-які відхилення – жінці можуть порадити приймання фолієвої кислоти для профілактики вад розвитку нервової системи у майбутньої дитини.

Частий секс

Зрозуміло, що після багатьох спроб зачати дитину в партнерів може настати відчай, а тому вони не придумають нічого кращого, ніж збільшити інтенсивність статевих актів. Справа у тому, що це знижує шанси на вагітність.

Проблема занадто частих або рідкісних занять сексом обумовлена тим, що сперматозоїди старішають чи не встигають достигнути. Для дозрівання повноцінної сперми треба від 2 до 5 днів, а тому краще займатися сексом від 2 до 3 разів щотижня.

Секс
Секс
Фото: Shutterstock

Дивні методики

Якщо ви не хочете нашкодити собі та вашій майбутній дитині – відмовтеся від усіляких народних методів, яка радять цілителі. Також для зачаття дитини не допоможе лазня, бо вона уповільнить рух сперми та лише знизить шанси вагітності.

Читайте також: Чим небезпечний COVID-19 для вагітних та новонароджених

Овуляція

Потенційна мама може нічого не знати про період овуляції – найкращий період для зачаття. Для її визначення треба скористатися спеціальним тестом або звичайним термометром.

В останньому випадку треба зранку перед підйомом з ліжка виміряти градусником базальну температуру в прямій кишці. Це треба робити кожного дня та записувати показники.

Якщо вони піднімуться до 37,2 – настав період овуляції, під час якого збільшується шанс зачаття дитини. У випадку, коли жінка знає про час настання овуляції – за 5 днів перед нею треба зупинити інтимні стосунки з партнером для дозрівання його сперми.

Метафора сперматозоїдів, що пливуть до яйцеклітини
Метафора сперматозоїдів, що пливуть до яйцеклітини
Фото: Shutterstock

Стрес

Очевидна, але не менш важлива проблема. Не хвилюватися у випадку марності спроб зачаття дитини – важко, але саме стрес знижує шанси жінки на вагітність.

Стресові гормони негативно впливають на гормональну регуляцію і яєчники. Також овуляція пригнічується гормоном пролактином, внаслідок чого може виникнути безпліддя.

Нагадаємо, самолікування може зашкодити вашому здоров'ю, а тому при виникнення будь-яких сумнівів щодо стану організму – краще звертатися до лікаря.

Читайте також: Чому жінки втрачають інтерес до сексу вже за рік подружнього життя – фахівці

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше