Експерти назвали ТОП-5 помилок чоловіків у сексі

Британський виробник секс-іграшок замовив дослідження за назвою "Дослідження сексуального щастя". Воно повинно було надати інформацію щодо того, "як насправді виглядає сексуальне щастя для людей різної статі та віку".

Експерти отримали цікаві дані щодо особливостей інтимного життя, у тому числі про дії чоловіків під час сексу, які не подобаються жінкам і лише псують враження від процесу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Times of India.

Погана прелюдія

Багато жінок серйозно розчаровуються, якщо перед сексом чоловіки не приділили достатньо часу для прелюдії. Саме тому експерти для приємного сексу для обох партнерів радять прикладати сили, щоб партнер був задоволений "закускою перед основною стравою".

Неуважність

Це банально, але варто прислухатися до своєї партнерки, бо навіть певна швидкість і амплітуда рухів можуть бути важливими для неї.

Віра у порно

Порнографія
Порнографія
Фото: Shutterstock

Деякі чоловіки вважають, що порнографія є надійним свідоцтвом про правильне сексуальне життя. Втім, якщо людина насправді так вважає – її чекає серйозне розчарування. Справа у тому, що подібний контент рідко відображає справжній секс, замість чого його автори акцентують увагу на речах, які насправді можуть не сподобатися одному з партнерів.

Сором

Інколи люди можуть соромитися через своє тіло. Якщо чоловік буде акцентувати увагу на недоліках тіла своєї партнерки – це може вкрай негативно на неї вплинути та зіпсувати секс.

Надмірна увага до оргазму

Безумовно, чоловікові не завжди зрозуміло, чи отримала його кохана задоволення від сексу. Однак, справі не допомогти, якщо постійно питати у партнерки, чи вона "вже". Подібне може негативно вплинути на її досвід, після якого вона може не захотіти повертатися до сексуальних стосунків.

Наприклад, уявіть ситуацію, коли ви намагаєтеся зосередиться на процесі та отримати задоволення, але вам постійно відволікає партнер з натяком на те, що з нього достатньо.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як правильно займатися сексом, щоб зачати дитину.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше