Закохані дивилися кіно, але у дівчини почалася істерика – у чому провина хлопця

Мешканка США розповіла про дивну звичку свого хлопця, яку дуже сильно її дратує – розповідати, що відбудеться у фільмі до його перегляду. Це навіть спровокувало конфлікт між закоханими та позбавив їх "особливої ночі".

За словами дівчини, вона зі своїм хлопцем на ім'я Енді щотижня влаштовують вечір кіно, яке вона дуже любить. Втім, її коханий схильний псувати враження від перегляду. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reddit.

Читайте також: ТОП-5 фільмів з осінньою атмосферою – трейлери

"Він любить гуглити і розповідати спойлери кожного разу, коли ми вперше дивимося фільм. Можливо, це не має великого значення, але…Я ненавиджу це! Ненавиджу, коли він це робить! Це нереально псує настрій. До цього разу він 14 разів називав мені спойлери"

Хлопець неодноразово чув, що йому потрібно перестати так робити. Він погоджувався, але все одно не завжди втримує своїх "внутрішніх демонів".

Після останнього перегляду кіно у дівчини трапилася істерика – коханий пообіцяв, що сховає свій телефон під час вечору кіно, але все одно знайшов метод реалізувати свою дивну примху.

Людина дивиться телевізор
Людина дивиться телевізор
Фото: Shutterstock

"Через кілька хвилин він дістав мій телефон і почав дивитися спойлер. Енді пообіцяв, що нічого мені не розкаже… Але через кілька хвилин все розповів. Я вибухнула, я кричала і назвала його нестерпним та егоїстичним. Адже він знову зіпсув мені перегляд фільму"

Читайте також: Може розбити серце: топ-5 ознак емоційно нестабільного чоловіка

Дівчина стверджує, що їх традиція перегляду ввечері кіно передбачає ще одне заняття – секс. Однак, після цього разу дівчина не витримала та пішла з дому Енді, з яким вона не живе.

Замість плотських утіх дівчина вирішила провести залишок вечора з подругами. Її коханого це серйозно образило.

"Він обурився і сказав, що я занадто жорстко відреагувала на фільм, і що йому було боляче через те, що я скасувала нашу "особливу ніч". Потім він написав повідомлення, що я зіпсувала ніч і була жорстока з ним. Адже це його звичка, від якої йому важко позбутися, хоч він і намагається. Але я не даю йому шансу. Він хоче, щоб я змінила свою думку"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що дослідники назвали головну причину розлучення пар.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше